REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Ven Spray Perfect w ośrodku Adler

Po tygodniach planowania w ośrodku technologii aplikacyjnych firmy Adler w Austrii pojawiło się nowe urządzenie do automatycznego malowania natryskowego – Ven Spray Perfect. Dzięki nowemu wyposażeniu firma może zapewnić lepszą obsługę swoich klientów.

Ven Spray Perfect Adler

Fot. arch. Adler

Nowy sprzęt w ośrodku technologii aplikacji dla sektora meblarskiego wyposażony jest w technologię natryskową, która pozwala zaoszczędzić materiał i energię. Idealny bilans powietrza pozwala też uzyskać wysokiej jakości wykończenia.

Lepsze wsparcie dla dużych zakładów stolarskich

Dzięki nowemu urządzeniu oddział technologii aplikacyjnej Adler będzie mógł zaoferować lepsze wsparcie klientom wprowadzającym tego typu systemy. Jak wyjaśnia dr Albert Rössler, dyrektor zarządzający oddziału Research & Development w firmie Adler:

Zwłaszcza w czasach, gdy obowiązują surowe regulacje w związku z ochroną środowiska, a wykwalifikowanych pracowników coraz bardziej brakuje, takie systemy mają spory potencjał dla dużych zakładów stolarskich.

Dr Rössler dodaje, że inwestycja w nowy sprzęt pozwoli na testy i optymalizację procesów produkcyjnych w rzeczywistych warunkach. Jest również zgodna z zasadą Adler „Czysta praca – czyste środowisko”.

Ochrona środowiska i oszczędność materiału

Nowe urządzenie jest przyjazne środowisku na wiele sposobów. Jednym z nich jest na przykład możliwość aktywacji – w zależności od natryskiwanego materiału – systemu mechanicznego odzyskania farby. Pozwala to nie tylko chronić środowisko, ale również zaoszczędzić czas i zasoby.

Źródło: Adler

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA