REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa dyrektor ds. kadr i kultury w Hempel

Pernille Fritz Vilhelmsen zajęła funkcję wiceprezes wykonawczej oraz dyrektor ds. kadr i kultury (Chief People & Culture Officer) koncernu Hempel. Została również członkiem zarządu. Na stanowisku zastąpiła Petera Kirkegaarda, który przyjął nową ofertę poza firmą.

Hempel Pernille Fritz Vilhelmsen Chief People & Culture Officer

Pernille Fritz Vilhelmsen. Fot. arch. Hempel

Pernille pełniła funkcję dyrektora ds. zarządzania talentami, odkąd dołączyła do zespołu Hempel w 2017 roku. W ciągu tych kilku lat pracy osiągnęła doskonałe rezultaty. Dlatego zdecydowano się powierzyć jej stanowisko odchodzącego Petera Kirkegaarda.

Integralność i dbałość o potrzeby innych

Lars Petersson, prezes grupy oraz dyrektor generalny koncernu Hempel, podkreśla, że Pernille Fritz Vilhelmsen ma doskonałe doświadczenie i świetnie radziła sobie w dotychczasowej roli, dlatego jest przekonany, że będzie właściwym człowiekiem na właściwym miejscu, gdy firma zacznie wdrażać nową strategię. Jak mówi:

Pernille to profesjonalistka, osoba bardzo rozważna, a do tego ujmująca. We właściwy sobie sposób łączy osobistą integralność z dbałością o potrzeby innych. Cieszę się, że udało nam się znaleźć wewnątrz firmy talent gotowy zająć fotel w zarządzie.

Nowa dyrektor wyraziła radość z nowego stanowiska i zaznaczyła, że w zakresie ludzi i kultury Hempel ma silne podstawy, na których można budować. Dodała także:

Trzy i pół roku temu Hempel został moją zawodową rodziną, witając mnie z otwartymi ramionami. Bardzo cieszę się, że mogę nadal pracować z tą świetną firmą i wspaniałymi kolegami w nowej roli.

Odejście po 13 latach

Peter Kirkegaard odchodzi z firmy po 13 latach. Z dniem 1 stycznia 2021 obejmie stanowisko dyrektora działu kadr w firmie Haldor Topsoe A/S. Prezes Lars Petersson podziękował mu za wysiłek włożony w pracę w Hempel, docenił jego osiągnięcia na stanowisku i życzył mu wszystkiego dobrego na nowej ścieżce zawodowej.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA