REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PCC Rokita Brylantem Polskiej Gospodarki 2020

PCC Rokita z ważnym wyróżnieniem! Firma znalazła się na wysokim miejscu w tegorocznym rankingu Brylanty Polskiej Gospodarki.

PCC Rokita Brylanty Polskiej Gospodarki

Fot. Memed Nurrohmad / pixabay.com

W tym miesiącu Instytut Europejskiego Biznesu sprawdził wyniki finansowe prawie 70 000 polskich przedsiębiorstw. Za najlepsze z nich przyznane zostało wyróżnienie Brylant Polskiej Gospodarki 2020.

12. miejsce PCC Rokita

Informacje finansowe, na podstawie których dokonano analizy, pochodziły z Krajowego Rejestru Sądowego. Były to dane z lat 2018–2019.

Wśród wyróżnionych firm znalazło się 2115 przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego. Firma PCC Rokita S.A. zajęła wśród nich wysokie 12. miejsce.

Konkurs od dwunastu lat

Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki jest organizowany przez Instytut Europejskiego Biznesu od roku 2008. W ciągu minionych dwunastu lat w ramach niego przeanalizowane zostały wyniki 80 tysięcy polskich przedsiębiorstw.

Źródło: PCC

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA