REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Christophe Sabas nowym CEO Grupy Beckers

Christophe Sabas został oficjalnie nowym dyrektorem generalnym Grupy Beckers. Od czerwca pełnił obowiązki CEO po odejściu poprzedniego dyrektora, Borisa Gorelli.

Grupa Beckers CEO Christophe Sabas

Fot. arch. Beckers Group

Sabas jest związany z firmą Beckers od ponad 20 lat, z czego od 15 lat zasiada w zarządzie Grupy. Przez ostatnią dekadę z powodzeniem kierował operacjami koncernu w Europie, obu Amerykach i Afryce.

Szanowany, kompetentny lider

Beckers dąży do tego, by poprzez troskę o klienta i innowacje zostać najbardziej zrównoważonym producentem farb na świecie. Jak komentuje zmianę na fotelu CEO Paul Schrotti, prezes Grupy Beckers:

Christophe ma silny zmysł biznesowy i doświadczenie, dobrze rozumie strategię naszej firmy. Dzięki jego kierownictwu największy obszar biznesowy Grupy wysunął się na czołową pozycję na rynku. Zarząd zna go jako szanowanego, kompetentnego lidera z umiejętnością dostosowania się do zmian. Z nim na stanowisku dyrektora generalnego będziemy kontynuować naszą podróż w kierunku pozycji najbardziej zrównoważonego producenta farb na świecie.

Christophe Sabas również wyraził radość z mianowania na nowe stanowisko. Jak powiedział, cieszy się na możliwość zbudowania jeszcze lepszej przyszłości dla Grupy Beckers ramię w ramię z zarządem i wszystkimi współpracownikami.

Poprzedni dyrektor generalny

Sabas zastąpił na stanowisku dyrektora generalnego dr Borisa Gorellę. Poprzedni CEO opuścił firmę w czerwcu tego roku na mocy obustronnego porozumienia.

Źródło: Beckers Group

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA