a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneChristophe Sabas nowym CEO Grupy Beckers

Christophe Sabas nowym CEO Grupy Beckers

Christophe Sabas został oficjalnie nowym dyrektorem generalnym Grupy Beckers. Od czerwca pełnił obowiązki CEO po odejściu poprzedniego dyrektora, Borisa Gorelli.

Grupa Beckers CEO Christophe Sabas

Fot. arch. Beckers Group

Sabas jest związany z firmą Beckers od ponad 20 lat, z czego od 15 lat zasiada w zarządzie Grupy. Przez ostatnią dekadę z powodzeniem kierował operacjami koncernu w Europie, obu Amerykach i Afryce.

Szanowany, kompetentny lider

Beckers dąży do tego, by poprzez troskę o klienta i innowacje zostać najbardziej zrównoważonym producentem farb na świecie. Jak komentuje zmianę na fotelu CEO Paul Schrotti, prezes Grupy Beckers:

Christophe ma silny zmysł biznesowy i doświadczenie, dobrze rozumie strategię naszej firmy. Dzięki jego kierownictwu największy obszar biznesowy Grupy wysunął się na czołową pozycję na rynku. Zarząd zna go jako szanowanego, kompetentnego lidera z umiejętnością dostosowania się do zmian. Z nim na stanowisku dyrektora generalnego będziemy kontynuować naszą podróż w kierunku pozycji najbardziej zrównoważonego producenta farb na świecie.

Christophe Sabas również wyraził radość z mianowania na nowe stanowisko. Jak powiedział, cieszy się na możliwość zbudowania jeszcze lepszej przyszłości dla Grupy Beckers ramię w ramię z zarządem i wszystkimi współpracownikami.

Poprzedni dyrektor generalny

Sabas zastąpił na stanowisku dyrektora generalnego dr Borisa Gorellę. Poprzedni CEO opuścił firmę w czerwcu tego roku na mocy obustronnego porozumienia.

Źródło: Beckers Group