REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Novatic i nowe produkty antygraffiti

Firma Novatic wprowadza do sprzedaży cały szereg produktów, dzięki którym graffiti przestanie być problemem spędzającym sen z oczu. Znalazły się wśród nich zarówno środki do usuwania już powstałych bohomazów, jak i powłoki zabezpieczające przed atakiem wandali.

Novatic antygraffiti

Fot. ralev_com (freeimages.com)

Obecnie dostępna linia produktów antygraffiti została opracowana przez technologów Novatic we współpracy ze stowarzyszeniem Gütegemeinschaft Anti-Graffiti e.V., które służyło profesjonalnym doradztwem. Z jego doświadczenia korzystać mogą dziś klienci Novatic.

W ofercie znalazły się dwa preparaty do usuwania graffiti, jeden tradycyjny w postaci płynu, drugi zaś – w formie biodegradowalnego żelu. Obydwa można nanosić na różne podłoża i są łatwe w aplikacji. Absolutną nowością za to są ściereczki, którymi można usunąć niewielkie malowidła z gładkich powierzchni (tworzywa sztuczne, metale, szkło).

Jeśli natomiast chodzi o farby i lakiery zabezpieczające, Novatic oferuje dwie całkowicie przezroczyste i odporne na promieniowanie UV (nie żółknące!) powłoki ochronne – jedną rozpuszczalnikową, drugą nie zawierającą rozpuszczalników. Dopełnieniem oferty jest ochronny lakier.

Więcej informacji na temat linii produktów antygraffiti Novatic można znaleźć na stronie firmy.

Źródło: Novatic

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA