REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Grupa Helios otwiera nową fabrykę żywic

Grupa Helios uruchomiła nową fabrykę produkcji syntetycznych żywic. Środki na budowę pochodziły z funduszy unijnych oraz z budżetu słoweńskiego Ministerstwa Rozwoju Ekonomicznego i Technologii.

Grupa HeliosBudowa nowej fabryki produkującej żywice to jedna z kluczowych inwestycji Grupy Helios w ostatnich latach – kosztowała około 4 mln €. Projekt zrealizowano przy współpracy kilku ośrodków akademickich.

Obok wytwórstwa farb i lakierów syntetyczne żywice to główny obszar działania Grupy Helios, aktywnej przede wszystkim na rynku w Europie Południowo-Wschodniej. Żywice są wykorzystywane jako surowce do produkcji farb, a także do produkcji kompozytów, na których opiera się m.in. przemysł transportowy i budowlany.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA