REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Helios Domžale
Najwięksi producenci farb w Europie – ranking 2017

Najwięksi producenci farb w Europie – ranking 2017 (Artykuł)

Portal European Coatings po raz kolejny przygotował ranking największych producentów farb w Europie. Na liście 25 najpotężniejszych graczy na europejskim rynku nie znalazła się niestety żadna polska firma.
Kansai Paint już w Europie!

Kansai Paint już w Europie! (News)

W ostatni dzień marca japoński koncern Kansai Paint zamknął transakcję przejęcia Grupy Helios. Tym samym wkroczył na europejski rynek.
Kansai Paint podbija Europę – przejęcie Grupy Helios

Kansai Paint podbija Europę – przejęcie Grupy Helios (News)

Grupa Helios została przejęta przez koncern Kansai Paint. Japoński gigant chce w ten sposób zwiększyć swoją obecność w Europie.
Czy przejęcie Heliosa wyszło RIH na dobre?

Czy przejęcie Heliosa wyszło RIH na dobre? (Artykuł)

W roku 2013 austriacka firma Ring International Holding kupiła trzy razy większego od siebie słoweńskiego wytwórcę farb Helios. Dziennikarze pisali o „przejęciu Goliata przez Dawida”, ale dzięki tej transakcji RIH błyskawicznie dostał się na listę 10 największych producentów farb w Europie. Jak wygląda jego sytuacja dziś, po trzech latach od przejęcia?
Grupa Helios otwiera nową fabrykę żywic

Grupa Helios otwiera nową fabrykę żywic (News)

Grupa Helios uruchomiła nową fabrykę produkcji syntetycznych żywic. Środki na budowę pochodziły z funduszy unijnych oraz z budżetu słoweńskiego Ministerstwa Rozwoju Ekonomicznego i Technologii.
Ring International Holding kupuje akcje Helios Domžale

Ring International Holding kupuje akcje Helios Domžale (News)

Austriacka korporacja Ring International Holding zawarła porozumienie o przejęciu ponad 70% udziałów słoweńskiego producenta farb i powłok Helios Domžale.
 REKLAMA