a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNippon Paint Marine Europe – nowy gracz na rynku

Nippon Paint Marine Europe – nowy gracz na rynku

Firmy Nippon Paint Marine Coatings z Japonii oraz Wilckens Farben z Niemiec połączyły swe siły, tworząc nową jednostkę Nippon Paint Marine (Europe). Nowa firma może stać się ważnym graczem na europejskim rynku farb morskich.

Nippon Paint Marine Europe

Fot. arch. Wilckens Farben

Nippon Paint Marine (Europe) to spółka z mieszanym kapitałem, utworzona przez dwóch doświadczonych producentów farb dla przemysłu morskiego. Siedziba firmy zlokalizowana będzie w Glückstadt/Elbe niedaleko Hamburga.

Jednostka będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów Nippon Paint w Europie i Turcji. Zatrudniać będzie 35 doświadczonych dystrybutorów farb morskich na całym kontynencie, a także grupę profesjonalnych doradców. Jak mówi Michel Wilckens, dyrektor zarządzający nowo powstałej firmy:

Nasze unikatowe, zaawansowane technologicznie systemy powłok są już z sukcesami wykorzystywane przez znanych i cenionych klientów na świecie. Teraz, gdy połączyliśmy siły w Europie, liczymy na to, że będziemy mogli rozszerzyć swoją działalność w tej części świata i zostać czołowym producentem farb również na tym kontynencie.

Źródło: european-coatings.com