REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Gala Finałowa Fasada Roku w Warszawie

Ponad 300 osób wzięło udział w uroczystej Gali Finałowej Fasada Roku, która odbyła się 19 maja w Warszawie. Firma Baumit podsumowała na niej ostatnie dwie edycje konkursu.

Baumit Fasada Roku

Fot. arch. Baumit

Gala odbyła się w warszawskim centrum EXPO XXI i wzięło w niej udział 370 osób. Wśród zaproszonych oprócz laureatów konkursu Fasada Roku 2014 i 2015 znaleźli się również członkowie jury, pracownicy firmy i goście honorowi.

Wydarzeniu towarzyszyła wystawa prac konkursowych – w sumie 355 realizacji. Po wystąpieniu prezesa firmy Baumit, Jacka Czyżewicza, zaprezentowano zwycięskie fasady i wręczono dyplomy oraz statuetki. Urozmaiceniem wieczoru były występy artystyczne, zaś po oficjalnej części gali goście zaproszeni zostali na uroczystą kolację.

Źródło: Baumit

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA