REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Natura i technologia – trendy Sherwin-Williams 2016

Zestawy kolorystyczne zaproponowane przez Sherwin-Williams na rok 2016 łączą naturę, sztukę i nowoczesne technologie. W dzisiejszym świecie te tak odmienne sfery coraz bardziej się przenikają – przekonuje producent.

Sherwin-Williams

Z myślą o nadchodzącym sezonie Sherwin-Williams przygotował cztery różne palety kolorystyczne.

Sherwin-Williams_1Pura Vida to zestaw nawiązujący do naturalnych materiałów i odcieni. Alabaster, marmur, ciepłe szarości przechodzące w khaki, kolory piasku i skał… Paleta odzwierciedla nasze przebudzenie z kryzysu, głód nowych doświadczeń, gotowość nakarmienia ducha, wspominania, celebrowania chwil.

Sherwin-Williams_2Mas Amor Por Favor jest paletą zainspirowaną obecnym ożywieniem kontaktów międzyludzkich, odkrywaniem na nowo uroku kameralnych spotkań w gronie najbliższych przyjaciół. Łączy generacje: żywa zieleń, zuchwały róż i flower power to połączenie nowoczesne i młodzieńcze, a zarazem bardzo w stylu vintage.

Sherwin-Williams_3Nouveau Narrative to znak przemysłowej ewolucji, powrót do zakurzonych maszyn, które zostawiliśmy gdzieś w XX wieku. Jej twórcy proponują spojrzeć w przeszłość, by zbudować udaną przyszłość. Królują tu „brudne” i ciężkie odcienie i tekstury: sprany drelich, ciemna wełna, mosiężne guziki połyskujące w słońcu.

Sherwin-Williams_4Trajectory najlepiej odzwierciedla zacierające się granice między sztuką, nauką i biznesem. Nowe materiały, nowe technologie, rosnące możliwości, rzeczywistość rozszerzona, drukarki 3D, drony, aplikacje, sensory… Nadchodząca przyszłość jest lodowo błękitna z dodatkiem tonów metalicznych i kilku wyrafinowanych odcieni w rodzaju głębokiej śliwki.

Źródło: Sherwin-Williams

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA