REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Natura od Benjamin Moore – Product of the Year

Oto kolejny powód, by pomalować swoją sypialnię lub pokój dziecięcy ekologiczną farbą Natura od Benjamin Moore. Zajęła ona pierwsze miejsce w międzynarodowym głosowaniu „Product of the Year” w kategorii farb!

Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

W głosowaniu przeprowadzonym przez instytut TNS wzięło udział aż 40 000 konsumentów z 40 krajów na świecie. Uznali oni, że w kategorii farb Natura jest bezkonkurencyjna i zasługuje na tytuł Produktu Roku. Wręczenie nagród odbyło się 11 lutego podczas gali w Mahattan’s Edison Ballrom w Nowym Jorku.

Innowacyjność farby Natura polega na tym, że jest ona całkowicie wolna od LZO, antyalergiczna i praktycznie bezzapachowa. Przyjazność środowisku idzie w parze z estetyką – farba dostępna jest w pełnej gamie barw Benjamin Moore. Ponadto, ze względu na wyjątkowo dobrą odporność na zmywanie, może być bez problemu stosowana wszędzie tam, gdzie przebywają dzieci – w żłobkach, przedszkolach, szkołach lub po prostu pokojach dziecięcych w naszych domach.

Więcej na temat nagrodzonej farby na stronie Benjamin Moore.

Źródło: Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA