REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Architectural Metal Coatings Binder – aplikacja PPG

Nowa darmowa aplikacja PPG Architectural Metal Coatings Binder to komplet informacji na temat powłok PPG na metale. Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o produktach PPG – w jednym miejscu.

PPGAplikację można bezpłatnie ściągnąć w sklepie Apple App Store. Oferuje ona dostęp do katalogów, broszur i kart wszystkich płynnych i proszkowych produktów PPG takich jak powłoki ekstruzyjne czy typu coil coating. Są to produkty należące do linii Duranar, Coraflon, Durastar, Duracron, Envirocron, Environ, Polycron, Ultra-Cool i Vari-Cool.

Jak tłumaczy Sharon Bird, dyrektor działu marketingu PPG Industrial Coatings, aplikacja umożliwi architektom i przedstawicielom handlowym szybki dostęp do informacji na temat produktów firmy niezależnie od tego, czy znajdują się oni w biurze, w podróży czy są właśnie na spotkaniu biznesowym. Pozwala więc zaoszczędzić sporo czasu i oznacza dużą wygodę dla klientów.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA