REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Największy obiekt z certyfikatem LEED z farbami Jotun

Ogromne centrum wystawiennicze SWECC w Chinach to obiekt, który pod względem rozmiarów i konstrukcji pobił kilka światowych rekordów. Kolos został zabezpieczony farbami marki Jotun.

centrum wystawiennicze SWECC Jotun

Fot. arch. Jotun

Shenzhen World Exhibition & Convention Centre (SWECC) to jeden z trzech głównych budynków projektu Shenzhen Airport New Town – kompleksu powstałego przy porcie lotniczym Shenzhen, jednym z największych lotnisk w południowych Chinach.

Budynek SWECC to największe na świecie centrum wystawiennicze z certyfikatem LEED, przyznawanym obiektom zgodnym z zasadami zielonego budownictwa. Ale to nie wszystko – posiada również największy na świecie metalowy dach, a konstrukcja pochłonęła rekordową ilość stali (220 000 ton).

Imponujący obiekt został zabezpieczony farbami Jotun. Do zabezpieczenia konstrukcji stalowej inwestor wybrał jego wysokiej jakości wykończenie, a także powłoki antykorozyjne i ogniochronne.

Źródło: Jotun

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA