a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNajmodniejsze kolory farb proszkowych 2020

Najmodniejsze kolory farb proszkowych 2020

Farby dekoracyjne, lakiery samochodowe – tu jesteśmy na bieżąco z kolorystycznymi trendami, a co z farbami proszkowymi? Z najnowszym zestawem trendów śpieszy firma Polychem!

najmodniejsze kolory farb proszkowych 2020

Fot. 8084625 / pixabay.com

Polychem to oddział IFS Coatings, specjalizujący się w produkcji farb proszkowych. Jej eksperci zaprezentowali właśnie trendy kolorystyczne w branży farb proszkowych na lata 2020-21.

Trendy są odbiciem tego, co dzieje się na świecie

Kolekcja składa się z czterech palet, z których każdą tworzy osiem odcieni. Podstawą każdej z nich jest odcień Navy Blue. Oprócz niebieskiego w paletach dominują także ciepłe odcienie mosiądzu. Jak mówi Glynn Mason, prezes IFS Coatings:

Nasze trendy kolorystyczne są starannie opracowywane w oparciu o nasze obserwacje tego, co dzieje się na świecie. Od naszego zaangażowania w ekologię i ochronę środowiska po rzeczywistość rozszerzoną, trendy Polychem uwzględniają zarówno kolory, jak i efekty specjalne z tym wszystkim związane.

Ekologia i świat cyfrowy

Cztery palety zaproponowane przez Polychem to:

  • Green Guilt – zainspirowana jednak nie kolorem zielonym, a ekologią i barwami ziemi,
  • Imaginative Reaction – przypominająca o tym, że bawić można się w każdym wieku, i bogata w jaskrawe, intensywne odcienie,
  • Robotic Reality – nawiązująca do rzeczywistości wirtualnej i sztucznej inteligencji, zawierająca przede wszystkim odcienie metaliczne,
  • Actual Authenticity – i jeszcze jedna paleta zainspirowana światem cyfrowym; wyróżnia ją kilka wykończeń o specjalnej teksturze.

Więcej informacji na stronie producenta.

Źródło: Polychem