REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Baumit Life Challenge 2020 – już w maju w Walencji!

W tym roku fasady z całej Europy rywalizować będą znów w konkursie Baumit Life Challenge, walcząc o tytuł Europejskiej Fasady Roku. Czy poszczęści się kandydatom z Polski? Dowiemy się już w maju!

Baumit Life Challenge 2020

Finał konkursu odbędzie się w niezwykłym obiekcie Hemisferic w Walencji. Fot. Enriquehgz / pixabay.com

Co roku we wszystkich krajach, w których swoje przedstawicielstwo ma firma Baumit, organizowany jest konkurs Fasada Roku. Zwycięskie projekty rywalizują później w konkursie na arenie międzynarodowej – Baumit Life Challenge, organizowanym co dwa lata.

Finał odbędzie się w Walencji

Każdy kraj wystawia maksymalnie 36 realizacji – po 6 w każdej z sześciu kategorii. Zwycięzcy konkursu na poziomie krajowym automatycznie dostają się do tego grona. Spośród kilku setek projektów jury, w którym zasiada 13 renomowanych architektów z całej Europy, wybiera finalistów – 6 projektów dla każdej kategorii.

Czy poszczęści się kandydatom z Polski? Tego dowiemy się już w 14 maja, to właśnie wtedy bowiem organizowana jest kolejna edycja Baumit Life Challenge. Gospodarzem imprezy jest Hiszpania, toteż finał konkursu odbędzie się w Walencji.

Możliwości produktów Baumit

Konkurs Fasada Roku organizowany jest przez Baumit od roku 2007, zaś Baumit Life Challenge, czyli międzynarodowy etap rywalizacji – do roku 2014. Konkurs powstał po to, aby prezentować możliwości, jakie dają produkty Baumit w zakresie projektowania i realizacji fasad.

Źródło: Baumit

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA