REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nagroda NACE za Hempadur AvantGuard

Technologia Hempadur AvantGuard firmy Hempel została po raz kolejny doceniona. Przyznano za nią nagrodę Materials Performance Corrosion Innovation za rok 2014 na konferencji NACE.

NACE Hempadur AvantGuard

David Morton z oddziału Protective Coatings firmy Hempel odbiera nagrodę z rąk prezesa NACE International, Harveya P. Hacka. Fot. arch. Hempel

Jury zdecydowało się nagrodzić firmę Hempel za doskonałą ochronę antykorozyjną, jaką gwarantuje system AvantGuard nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Tak wysoka skuteczność w walce z korozją to zasługa specjalnej technologii aktywacji cynku.

Nagroda NACE MP Corrosion Innovation of the Year przyznawana jest za ważne dokonania w dziedzinie ochrony antykorozyjnej. Coroczny program nagród ma również stanowić forum, gdzie członkowie NACE prezentują opracowane przez siebie rozwiązania.

To już druga nagroda Corrosion Innovation, jaką NACE przyznała firmie Hempel w ciągu ostatnich dwóch lat. W roku 2013 duński koncern nagrodzony został za system Coatings Calculator.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA