REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby Imron od Axalta CS na helikopterach Sikorsky

Farby marki Imron od Axalta Coating Systems zostaną wykorzystane do odmalowania serii helikopterów S-92 australijskiego wytwórcy Sikorsky Helitech. Firma zadecydowała, że produkty Axalty najlepiej sprawdzą się w trudnych warunkach, na jakie narażone bywają S-92.

Imron Axalta Sikorsky

Fot. AV8PIX Christopher Ebdon / Foter.com / CC-BY-NC-SA

Sikorsky Helitech to australijski koncern, który wiedzie prym wśród światowych producentów helikopterów wojskowych i komercyjnych. Jego model S-92 początkowo miał służyć do transportu osób i sprzętu na morskie platformy wydobywcze. Z czasem jednak został przerobiony na helikopter SAR (ang. Search and Rescue), czyli przeznaczony do działań ratunkowych. To obecnie największy model na południowej półkuli.

Wymagania, które firma postawiła nowej farbie do pokrycia odświeżonych helikopterów były bardzo wysokie. Ważna była nie tylko wytrzymałość mechaniczna, ale również estetyka. Ostatecznie producent wybrał farby Imron ze względu na ich odporność nawet w słonym powietrzu, a także trwały kolor i doskonałą jakość wykończenia.

Produkty marki Imron zapewniają świetną ochronę, a równocześnie dobrze się prezentują i długo utrzymują połysk. Są bardzo trwałe, dlatego nie wymagają tak częstego odświeżania jak większość dostępnych na rynku farb.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA