REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Moja Fasada – aplikacja firmy Caparol

Wybór koloru fasady i dopasowanie do niego kolorystycznie innych elementów budynku bywa nie lada problemem. Jeśli nie mamy pod ręką profesjonalnego projektanta lub kogoś z doskonałym wyczuciem koloru, warto skorzystać z aplikacji Moja Fasada firmy Caparol.

Moja Fasada Caparol

Fot. arch. Caparol

Nowa mobilna aplikacja od Caparol dopasowuje odpowiedni kolor farby fasadowej, wybierając z szerokiej palety firmy. Do tego dobiera odcień dachu, okien, drzwi i innych elementów budynku, tak aby całość tworzyła spójną kompozycję. Na wstępie użytkownik może zdecydować, w jakim stylu chciałby utrzymać swój dom – do wyboru ma styl klasyczny, tradycyjny, nowoczesny oraz dom à la kostka.

Póki co aplikacja dostępna jest w wersji na telefony oraz tablety w systemie Android i można ją pobrać za darmo w sklepie Google Play. Wkrótce ma się pojawić również wersja dla użytkowników iPhonów oraz iPadów.

Źródło: Caparol

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA