REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Mody przemijają, legendy nie (Vibrance Collection)

Dave Perewitz, zwany "Królem płomieni", legendarny twórca zapierających dech w piersiach motocykli, który wyznacza również trendy w ich designie pojawił się na reklamach gamy farb Vibrance Collection. Skorzystanie z charyzmatycznego wizerunku Dave'a uważam za doskonały przykład wyjścia poza stereotypowe ramy reklamowe spotykane na codzień w branży farbiarskiej. Gratuluję pomysłu i oczywiście wykonania.

Photo courtesy of PPG Industries, notstockphotography.com

Oryginalne zdjęcie autorstwa notstockphotography.com oraz miniatura reklamy Vibrance Collection.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA