REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Piękna przyszłość z AkzoNobel


Jak wyglądałby świat, gdyby nie farby, powłoki i specjalistyczna chemia? – zastanawia się AkzoNobel w swoim najnowszym spocie. Wyjaśnia tym samym, dlaczego tak wielką wagę przywiązuje do trwałości, niezawodnej ochrony i… koloru.

Produkty AkzoNobel nie tylko zabezpieczają budynki, infrastrukturę i środki transportu, ale również dodają im barw, dzięki czemu nasz świat jest piękniejszy, a nam żyje się lepiej. Troska o przyszłość sprawia też, że firma kładzie duży nacisk na ekologię – dba o to, aby przyszłe pokolenia mogły cieszyć się zdrową, czystą planetą. Więcej o misji AkzoNobel – w tym świetnie zrealizowanym filmiku promocyjnym. Zachęcamy do obejrzenia!

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA