REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Colorlove Przedszkole – pierwsze efekty prac w Sychowie

Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Sychowie k. Wejherowa to jedna z dwóch placówek, które zwyciężyły w ubiegłorocznym konkursie firmy Baumit Colorlove Przedszkole. Dziś widać już pierwsze efekty prac, jakie podjęto, by nadać budynkowi nowy blask.

Colorlove Przedszkole

Fot. arch. Baumit

Nagrodą w konkursie Colorlove Przedszkole, którego celem było stworzenie dzieciom przyjaznego i kolorowego środowiska do nauki i zabawy, jest nowa, piękna fasada przedszkolnego budynku. W Sychowie trwają już prace renowacyjne.

Aby zachować oryginalny charakter starego obiektu architekci zaproponowali elewację w klasycznym kolorze białym. Jej trwałość i odporność na różne warunki atmosferyczne ma zagwarantować wysokiej jakości farba StarColor, która tworzy na podłożu elastyczną, samoczyszczącą powłokę.

Już teraz widać, że stary budynek odżył i zyskał nowe, świeże oblicze. Oczywiście jednak ostatecznej oceny dokonają same przedszkolaki. Na razie umilają sobie one czas oczekiwania na zakończenie prac, realizując swoje pasje artystyczne – od fundatora nagrody głównej w konkursie dzieci otrzymały również kredki i bloki.

Colorlove Przedszkole

Fot. arch. Baumit

Źródło: Baumit

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA