a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneMobilne Centrum Szkoleniowe Śnieżki w trasie po Polsce

Mobilne Centrum Szkoleniowe Śnieżki w trasie po Polsce

Dzięki nowemu programowi Śnieżki Tour Szkoleniowy Klubu Zawodowców nie musisz jechać na drugi koniec Polski, żeby wziąć udział w szkoleniu. Szkolenie przyjedzie do ciebie! W trasę po polskich drogach wyruszyło Mobilne Centrum Szkoleniowe.

Mobilne Centrum Szkoleniowe Śnieżka

Fot. klubzawodowcow.pl

Mobilne Centrum Szkoleniowe Śnieżki powstało z myślą o wykonawcach, dla których udział w kilkudniowym szkoleniu wyjazdowym jest problematyczny. Dzięki autobusowi przerobionemu na ośrodek szkoleniowy mogą oni szkolić się, nie wyjeżdżając ze swojego miasta.

Autobus wyposażony jest we wszystkie sprzęty potrzebne do przeprowadzenia szkolenia. Dostępnych jest kilka modułów szkoleniowych: szpachle, efekty dekoracyjne, docieplanie budynków, farby i drewno. W trakcie zajęć uczestnicy zdobywają praktyczną wiedzę na temat produktów Śnieżki i ich aplikacji, a także mogą wymienić się własnymi doświadczeniami.

Rejestracja odbywa się na stronie klubzawodowcow.pl, gdzie dostępny jest również harmonogram szkoleń. W październiku Mobilne Centrum gościć będzie na Mazowszu, Śląsku i Dolnym Śląsku.

Zachęcamy do obejrzenia reportaży ze szkoleń w Łańcucie i Sanoku:

Źródło: Śnieżka