a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiMłody Malarz Roku Dekoral Professional

Młody Malarz Roku Dekoral Professional

Uczniowie szkół budowlanych z całej Polski staną w szranki w zawodach Młody Malarz Roku Dekoral Professional 2014. Organizowany po raz kolejny konkurs odbywa się we współpracy z Turniejem Budowlanym Złota Kielnia.

Młody Malarz Roku Dekoral ProfessionalZłota Kielnia jest najdłużej organizowanym polskim konkursem zawodowym – w tym roku odbędzie się już po raz 43. Nagrody przyznawane są w kilku różnych kategoriach, jeśli zaś chodzi o kategorię malarz-tapeciarz turniejowi patronuje Akademia Technik Malarskich (PPG Deco Polska). Najlepszy w tej dziedzinie otrzyma tytuł Młodego Malarza Roku Dekoral Professional 2014.

Obecnie trwa etap eliminacji szkolnych. Po nim nastąpią eliminacje na poziomie okręgowym, zaś w finale spotka się jedynie sześciu najzdolniejszych uczniów, którzy będą mogli wykazać się zarówno wiedzą praktyczną jak i teoretyczną.

Gra jest warta świeczki. Zwycięzca otrzyma bezprzewodowy agregat malarski EasyMax WP II i zestaw narzędzi Dekoral Gold, zaś jego szkoła – maszynę do natrysku hydrodynamicznego StMax II 395 marki Graco. Na finalistów czekają też nagrody rzeczowe i dwudniowe szkolenia organizowane przez Akademię Technik Malarskich we Wrocławiu.

Szczegóły na temat konkursu znaleźć można na jego stronie internetowej. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

Źródło: Dekoral Professional