a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweMIXIT – nowa aplikacja AkzoNobel dla blacharni

MIXIT – nowa aplikacja AkzoNobel dla blacharni

Najnowsze formuły lakierów samochodowych na wyciągnięcie ręki – oto co oferuje najnowsza aplikacja mobilna MIXIT od AkzoNobel. Powstała ona z myślą o blacharniach, pracownikach obsługi technicznej i lakiernikach.

MIXIT AkzoNobel aplikacja

Fot. arch. AkzoNobel

Nowa aplikacja usprawnia pracę w blacharni i jest krokiem w kierunku cyfryzacji procesów lakierniczych. Wpisuje się w tym samym w długą tradycję rozwijania cyfrowych technologii koloru firmy AkzoNobel.

Narzędzie gwarantuje większą dokładność i efektywność doboru kolorów, co jest dziś bardzo w cenie. Dzięki oprogramowaniu w technologii „chmury” użytkownik ma błyskawiczny dostęp do liczącej dwa miliony odcieni i wariantów bazy, która jest rozszerzana każdego dnia. Jak mówi Henri Bijsterbosch, manager koloru cyfrowego na oddziale AkzoNobel Vehicle Refinishes:

MIXIT to szybkie, proste narzędzie z zaawansowanymi funkcjami wyszukiwania i filtrowania, umożliwiające uzyskanie precyzyjnych rezultatów w najkrótszym czasie. Dzięki niemu klienci mają aktualną wiedzę na temat odcieni lakierów samochodowych w zasięgu ręki, gdziekolwiek są.

Aplikacja to element programu Colorvation, którego celem jest wsparcie prac blacharskich i lakierniczych przy pomocy najnowszych technologii cyfrowych. Pod szyldem Corolvation zostaną wkrótce udostępnione kolejne rozwiązania ułatwiające dopasowanie kolorów. Jak podkreśla Bijsterbosch, opinie klientów będą również brane pod uwagę przy rozwijaniu dostępnych obecnie narzędzi, w tym aplikacji MIXIT.

Propozycja AkzoNobel skierowana jest do blacharni, które chcą szukać i łączyć kolory, a także śledzić swoją historię odcieni, korzystając z zalet systemu przechowywania danych „w chmurze”. By pobrać aplikację lub zacząć z niej korzystać na laptopie, należy wejść na stronę app.mixitcloud.com.

Źródło: AkzoNobel