REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Michelle Sullivan z nagrodą Women’s Industry Network

Michelle Sullivan, menedżer strategiczna ds. sprzedaży AkzoNobel, otrzymała prestiżową Cornerstone Award, przyznawaną przez stowarzyszenie Women’s Industry Network. Symboliczne przekazanie nagrody miało miejsce w czasie ceremonii Most Influential Women 2020, zorganizowanej online w połowie czerwca.

Michelle Sullvian nagroda Women's Industry Network WIN

Michelle Sullivan. Fot. arch. WIN

Nagroda Cornerstone Award jest wręczana przez Women’s Industry Network co roku. Otrzymują ją osoby, które wykazują największe zaangażowanie w misję i wizję WIN.

Energia i poświęcenie zostały docenione

Sullivan, zatrudniona w amerykańskim oddziale AkzoNobel Vehicle Refinishes, jest byłą członkinią zarządu WIN i zaangażowaną liderką organizacji. Jak zapewnia WIN, w ciągu ostatnich lat stała się mentorką dla wielu kobiet. Jak komentuje laureatka:

Jestem wdzięczna i zaszczycona, mogąc odebrać tę nagrodę. W ramach mojej kariery zawodowej zajmowałam pozycje kierownicze, na których mogłam odkrywać i pielęgnować talenty w dziedzinie napraw powypadkowych. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to, by uczynić tę branżę lepszą, niż kiedy ją zastaliśmy. Women’s Industry Network stanowi platformę, która to umożliwia na wielką skalę.

Doug Holmberg, dyrektor handlowy amerykańskiego oddziału AkzoNobel Automotive i Specialty Coatings, dodaje, że klienci AkzoNobel każdego dnia mają do czynienia z niezwykłym zaangażowaniem Michelle. Dla całej firmy to wielka radość, że jej energia i poświęcenie zostały docenione na tak wysokim szczeblu.

Na rzecz kobiet w zdominowanym przez mężczyzn sektorze

Women’s Industry Network to organizacja non-profit działająca w USA i Kanadzie, która kształtuje przyszłość branży napraw powypadkowych, przyciągając do niej kobiety. Stowarzyszenie powstało w 2006 roku z myślą o kobietach zatrudnionych w tym silnie zdominowanym przez mężczyzn sektorze. Obecnie skupia ponad 500 członkiń i członków.

Źródło: WIN, coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA