a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweMichelle Sullivan z nagrodą Women’s Industry Network

Michelle Sullivan z nagrodą Women’s Industry Network

Michelle Sullivan, menedżer strategiczna ds. sprzedaży AkzoNobel, otrzymała prestiżową Cornerstone Award, przyznawaną przez stowarzyszenie Women’s Industry Network. Symboliczne przekazanie nagrody miało miejsce w czasie ceremonii Most Influential Women 2020, zorganizowanej online w połowie czerwca.

Michelle Sullvian nagroda Women's Industry Network WIN

Michelle Sullivan. Fot. arch. WIN

Nagroda Cornerstone Award jest wręczana przez Women’s Industry Network co roku. Otrzymują ją osoby, które wykazują największe zaangażowanie w misję i wizję WIN.

Energia i poświęcenie zostały docenione

Sullivan, zatrudniona w amerykańskim oddziale AkzoNobel Vehicle Refinishes, jest byłą członkinią zarządu WIN i zaangażowaną liderką organizacji. Jak zapewnia WIN, w ciągu ostatnich lat stała się mentorką dla wielu kobiet. Jak komentuje laureatka:

Jestem wdzięczna i zaszczycona, mogąc odebrać tę nagrodę. W ramach mojej kariery zawodowej zajmowałam pozycje kierownicze, na których mogłam odkrywać i pielęgnować talenty w dziedzinie napraw powypadkowych. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to, by uczynić tę branżę lepszą, niż kiedy ją zastaliśmy. Women’s Industry Network stanowi platformę, która to umożliwia na wielką skalę.

Doug Holmberg, dyrektor handlowy amerykańskiego oddziału AkzoNobel Automotive i Specialty Coatings, dodaje, że klienci AkzoNobel każdego dnia mają do czynienia z niezwykłym zaangażowaniem Michelle. Dla całej firmy to wielka radość, że jej energia i poświęcenie zostały docenione na tak wysokim szczeblu.

Na rzecz kobiet w zdominowanym przez mężczyzn sektorze

Women’s Industry Network to organizacja non-profit działająca w USA i Kanadzie, która kształtuje przyszłość branży napraw powypadkowych, przyciągając do niej kobiety. Stowarzyszenie powstało w 2006 roku z myślą o kobietach zatrudnionych w tym silnie zdominowanym przez mężczyzn sektorze. Obecnie skupia ponad 500 członkiń i członków.

Źródło: WIN, coatingsworld.com