REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Master Builders Solutions – nowa marka BASF

BASF wprowadził na rynek europejski swoją nową markę produktów dla budownictwa Master Builders Solutions. Kilka tygodni wcześniej pojawiła się ona na rynku amerykańskim.

Master Builders Solutions BASF

Nowa marka Master Builders Solutions skupi wiele znanych produktów BASF dla budownictwa. Fot. arch. BASF

Marką Master Builders Solutions sygnowane są takie produkty jak domieszki do betonu i cementu, uszczelniacze, hydroizolacje, ale również farby i powłoki, w tym epoksydowe i poliuretanowe systemy posadzkowe. Koncern BASF zdecydował się na jej wprowadzenie, aby podkreślić jak ważny jest dla niego przemysł budowlany i aby zapewnić klientom przystosowane rozwiązania dla budownictwa z jednego źródła.

Jak mówi Philipp Kley, prezes europejskiego oddziału BASF Construction Chemicals, zebranie produktów budowlanych pod jedną marką pozwoli klientom lepiej orientować się w ofercie firmy. Koncernowi natomiast łatwiej będzie zaprezentować na rynku swoje rozwiązania oraz doświadczenie w dziedzinie chemii budowlanej.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA