REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Sikkens Wood Coatings
Sikkens Wood Coatings – nowa strona internetowa

Sikkens Wood Coatings – nowa strona internetowa (News)

AkzoNobel zaprezentował swoją nową stronę internetową, poświęconą produktom do drewna z linii Sikkens Wood Coatings. Można na niej znaleźć wszystkie informacje o marce oraz należących do niej produktach, zarówno do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych.
Sikkens Cetol 771 – 7 zasad poprawnego malowania

Sikkens Cetol 771 – 7 zasad poprawnego malowania (Porady)

Aplikacja lakieru do drewna Sikkens Cetol WF 771 może być dziecinnie prosta, wymaga jednak zachowania kilku podstawowych zasad. Oto one...
Jak konserwować okna drewniane?

Jak konserwować okna drewniane? (Porady)

Nie jest sztuką pomalować drewniane okno i na lata pozostawić je bez odpowiedniej pielęgnacji, stale narażone na działanie warunków atmosferycznych i zmiany temperatur. Sztuką jest dbać o nie tak, aby nawet po kilku latach wyglądało jak nowe. Wbrew pozorom przy użyciu odpowiednich produktów nie jest to wcale takie trudne.
Producenci farb do drewna na targach Drema 2015

Producenci farb do drewna na targach Drema 2015 (News)

W dniach 6-9 października na 31. targach Drema spotykają się firmy działające w branży meblarskiej. Oczywiście wśród wystawców nie mogło zabraknąć dostawców farb i lakierów do drewna.
 REKLAMA