REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Atlas

Kamil Stoch… tym razem malarzem (Multimedia, Video)

Oto kolejna odsłona pojedynku Kamila Stocha z certyfikowanym fachowcem firmy Atlas, Przemysławem Dynakiem! Tym razem mistrz olimpijski musiał chwycić za wałek. Czy udało mu się zrewanżować za porażkę w pierwszej rundzie? Zobaczcie!

Kamil Stoch glazurnikiem! (Multimedia, Video)

Atlas zaprasza na pierwszy odcinek z serii „Mistrz jest w każdym z nas”! Zobacz, jak Kamil Stoch poradził sobie z nakładaniem gładzi, a certyfikowany glazurnik firmy Atlas, Przemysław Dynak… na skoczni narciarskiej.

Mazurek dla Kamila (Multimedia, Video)

Po wygranej Kamila Stocha w konkursie skoków narciarskich tydzień temu w Lillehammer Polak nie odsłuchał Mazurka Dąbrowskiego – organizatorzy zrezygnowali z tego elementu ceremonii dekoracji. Na pociechę jednak skoczek otrzymał piękny prezent od swojego dumnego sponsora, firmy Atlas…
Twoje zdjęcie na kasku Stocha – kampania Atlasa

Twoje zdjęcie na kasku Stocha – kampania Atlasa (News)

Trwa trzeci etap kampanii firmy Atlas „Poznaj Mistrza” z Kamilem Stochem w roli głównej. Jeszcze do 6 stycznia można przesłać swoje zdjęcie, które stanie się częścią mozaiki umieszczonej na nowym kasku polskiego mistrza skoków narciarskich.
ATLAS Salta E – fasadowa farba na trudne podłoża

ATLAS Salta E – fasadowa farba na trudne podłoża (News)

Z myślą o profesjonalnym odświeżeniu fasad, ATLAS wprowadza zewnętrzną farbę akrylową ATLAS Salta E. Inwestycyjna powłoka malarska polecana jest szczególnie na trudne podłoża, np. tynk kornik 3 mm.
Jasna strona podłoża – Farba Podkładowa ATLAS

Jasna strona podłoża – Farba Podkładowa ATLAS (News)

Podstawą każdej inwestycji budowlanej jest m.in. właściwe przygotowanie podłoża. W przypadku malowania zastosowanie odpowiedniego podkładu pod finalne powłoki zapewnia najwyższą jakość wykończenia pod kątem użytkowania i estetyki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów i fachowców, ATLAS rozszerza ofertę produktów do wnętrz o Farbę Podkładową ATLAS, która stanowi rozwinięcie asortymentu wprowadzonych w ubiegłym roku trzech farb do ścian i sufitów.
ATLAS z tytułem Solidny Pracodawca 2015

ATLAS z tytułem Solidny Pracodawca 2015 (News)

Atlas został wyróżniony tytułem Solidny Pracodawca Roku 2015. Specjaliści docenili warunki pracy i warunki BHP w firmie, a także ścieżkę kariery oraz społeczną odpowiedzialność przedsiębiorstwa.
Farba ATLAS w sklepach Biedronka

Farba ATLAS w sklepach Biedronka (News)

Firma ATLAS nawiązała współpracę z siecią sklepów Biedronka. W dniach 1 – 14 czerwca 2015 w supermarketach Biedronka będzie można kupić Białą Farbę Akrylową ATLAS do ścian i sufitów.
Strona 1 z 212
 REKLAMA