REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Twoje zdjęcie na kasku Stocha – kampania Atlasa

Trwa trzeci etap kampanii firmy Atlas „Poznaj Mistrza” z Kamilem Stochem w roli głównej. Jeszcze do 6 stycznia można przesłać swoje zdjęcie, które stanie się częścią mozaiki umieszczonej na nowym kasku polskiego mistrza skoków narciarskich.

Atlas Poznaj Mistrza

Fot. arch. Atlas

Kampania „Poznaj Mistrza” odbywa się w trakcie Pucharu Świata w skokach narciarskich 2015/2016 i została podzielona na pięć etapów. Pierwszym z nich, nazwanym po prostu „Poznaj Mistrza”, był wywiad ze Stochem przeprowadzony przez Marcina Prokopa oraz interaktywna zabawa, dzięki której można było sprawdzić swoją wiedzę o polskim skoczku.

W etapie drugim, „KASKing”, fani mieli możliwość wyboru projektu nowego kasku dla Kamila Stocha. Największą popularnością cieszył się „Folk”, którego motywem przewodnim jest góralska parzenica. W wybranym przez uczestników akcji kasku polski mistrz wystąpi już podczas zawodów Pucharu Świata 23-24 stycznia 2016 w Zakopanem.

Obecnie trwa etap trzeci, w ramach którego do 6 stycznia za pośrednictwem specjalnej aplikacji na stronie www.atlasfachowca.pl/stoch można przesyłać swoje zdjęcia. Powstanie z nich fotograficzna mozaika, która utworzy wspomniany wzór na kasku Stocha.

Kampania „Poznaj Mistrza” z udziałem polskiego skoczka jest również dedykowana fachowcom zajmującym się malarstwem i glazurnictwem. Wszak również są oni mistrzami – w swoim własnym fachu.

Źródło: Atlas

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA