REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

HMG Paints z nagrodą Coatings Care

Firma HMG Paints zdobyła tegoroczną nagrodę Coatings Care Overall Best Performer Award, przyznawaną przez Brytyjską Federację Powłok. Jest to wyróżnienie wręczane producentom farb, którzy przywiązują dużą wagę do ochrony środowiska, bezpieczeństwa i zdrowia.

HMG Paints Coatings Care

Fot. Brytyjska Federacja Powłok

Dobrowolny program Coatings Care ma na celu uczynić branżę farbiarską bezpieczniejszą, przyjazną środowisku, oszczędnie i sprawnie zarządzającą surowcami i produktami. W ramach niego od 1999 roku Brytyjska Federacja Powłok wręcza nagrodę Coatings Care Overall Best Performer Award, przyznawaną firmie, która najbardziej dba o wymienione wartości. Jurorzy biorą pod uwagę m.in. liczbę wypadków przy pracy, zużycie energii, gospodarowanie odpadami, emisję LZO, zarządzanie personelem i komunikację wewnątrz firmy.

Nic dziwnego, że wyróżnienie przypadło akurat HMG Paints. W ostatnich latach producent z Manchesteru podjął wiele działań mających zwiększyć bezpieczeństwo pracy i ograniczyć wpływ produkcji na środowisko. Uruchomione zostały nowe programy szkoleń dla pracowników, ograniczono użycie rozpuszczalników i zmniejszono liczbę odpadów. Prócz tego firma zaangażowała się w szereg projektów społecznych w rodzimym Manchesterze i okolicach.

Wręczenie nagród odbyło się 25 listopada w Wychwood Park w Weston w hrabstwie Cheshire w Wielkiej Brytanii. O dobry humor uczestników ceremonii zadbał raper i komik Chris Turner.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA