a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiMalarz Roku Dekoral 2014 – znamy TOP20!

Malarz Roku Dekoral 2014 – znamy TOP20!

Dobiegł końca pierwszy etap konkursu Malarz Roku Dekoral 2014 – spośród zgłoszonych realizacji wykonanych z wykorzystaniem produktów Dekoral jury wybrało najlepszą dwudziestkę. O tym, kto zdobędzie główną nagrodę – samochód Volkswagen Caddy – dowiemy się na Gali Finałowej.

Malarz Roku Dekoral 2014Lista 20 inwestycji wybranych przez jury została zamieszczona na stronie internetowej konkursu. Wkrótce pojawią się tam również prezentacje wszystkich wyróżnionych realizacji, na które głosować będą mogli internauci. Na podstawie ich głosów wyłonionych zostanie pięciu kandydatów do tytułu Malarza Roku Dekoral 2014 Publiczności. Ostateczna decyzja, kto otrzyma ten tytuł, będzie należała do publiczności zgromadzonej na Gali.

Warto głosować i komentować, bowiem podobnie jak rok temu najlepszy komentarz zostanie nagrodzony – jego autor może liczyć na malowanie wybranego pomieszczenia przez Malarza Certyfikowanego Dekoral.

W trakcie Gali Finałowej ogłoszeni zostaną również zdobywcy pierwszych trzech miejsc wybrani przez jury. Zwycięzca otrzyma w nagrodę samochód VW Caddy ufundowany przez Centrum Dekoral Professional, zdobywca II miejsca – profesjonalną maszynę natryskową od firmy Graco, natomiast zdobywca III miejsca – odkurzacz przemysłowy od firmy Flex.

Źródło: Dekoral