REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

LOT i samolot w stylu retro

Z okazji 85. urodzin Polskich Linii Lotniczych LOT jeden z samolotów otrzymał nietypowy make-up – pomalowano go w stylu retro, odtwarzając dawną szatę graficzną i stare logo LOTu.

LOT samolot

Fot. Jacek Bonczek / LOT

…A wszystko z wykorzystaniem farb Desothane od PPG Aerospace. Odrzutowiec w „odświeżonej” odsłonie prezentuje się pięknie!

Polskie Linie Lotnicze LOT świętują w ten sposób fakt, że łączą Polskę z resztą świata już od 85 lat. To jedne z najstarszych linii lotniczych na świecie.

Źródło: LOT / PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA