REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Linie produkcji lateksu Dow kupione przez Trinseo

Firma Trinseo poinformowała, że zakupiła od Dow oddział zajmujący się produkcją lateksu. W jej ręce przeszły wszystkie linie produkcyjne oraz powiązana infrastruktura w Rheinmünster w Niemczech.

Trinseo Dow lateks

Fot. rawpixel / pixabay.com

Na mocy kontraktu Trinseo przejmie wszystkie linie produkcji latekstu Dow w Rheinmünster wraz z infrastrukturą, a także kontrakty na usługi oraz 108 zatrudnionych pracowników. Krok ten pozwoli Trinseo rozszerzyć produkcję lateksów – nowe linie dołączą do istniejącego już zakładu w Rheinmünster oraz trzech pozostałych fabryk firmy w Finlandii, Szwecji i Holandii. Powstała w ten sposób sieci produkcyjna pozwoli Trinseo obsługiwać klientów z całej Europy, a także w Bliskiego Wschodu i północnej Afryki.

Trinseo to działający na światowym rynku wytwórca tworzyw sztucznych, spoiw lateksowych i sztucznej gumy. Firma dostarcza rozwiązania produktowe dla wielu różnych zastosowań, w tym branży samochodowej, elektroniki konsumenckiej, urządzeń medycznych, przemysłu papierniczego oraz budowlanego. Posiada na całym świecie 16 zakładów produkcyjnych, w których zatrudnia 2500 osób.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA