REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolor Roku 2020 Dunn-Edwards: miętowy optymizm

Na progu nowej dekady Dunn-Edwards proponuje świeży odcień, który tchnie spokojem i optymizmem. Poznajcie Kolor Roku 2020 – Minty Fresh!

Dunn-Edwards Kolor Roku 2020

Fot. arch. Dunn-Edwards

Firma Dunn-Edwards proponuje, by w nową dekadę wejść z entuzjazmem, spokojem i dobrą myślą. Wszystkie te wartości doskonale oddaje Kolor Roku 2020, Minty Fresh.

Natura i technologia, wyciszenie i dynamiczny rozwój

Miętowa zieleń Minty Fresh to odcień spokojny, czysty, chłodny, a równocześnie wyrazisty. Tchnący świeżością, a równocześnie subtelnie pastelowy.

Zdaniem ekspertów idealnie łączy skojarzenia z naturą i nowoczesnymi technologiami, podkreślając możliwości, jakie daje nam nauka i rozwój cywilizacyjny u progu kolejnej dekady. Nawiązuje jednak i do przeszłości – to także odcień charakterystyczny dla wystroju Art Deco oraz amerykańskich domów z lat 50. Jak mówi Sara McLean, ekspertka kolorystyczna oraz stylistka w Dunn-Edwards:

Nasz Kolor Roku 2020 jest spojrzeniem w przyszłość, a równocześnie ukłonem w stronę przeszłości. Poszukiwaliśmy równowagi między spokojem i wyciszeniem a postępem i dynamicznym rozwojem.

Kolor Roku 2020 Dunn-Edwards

Fot. arch. Dunn-Edwards

Popularna w ostatnich latach zieleń to kolor, który w naturalny sposób kojarzy się z odnową i świeżością. U progu kolejnej dekady zapowiada nowy początek, dodaje nam sił i energii do działania, a równocześnie – przywodząc skojarzenia z naturą – wycisza. Wpisuje się także w trend ekologii i zrównoważonego rozwoju.

Pomysły na duet

By uzyskać radosny, młodzieńczy wystrój, producent radzi połączyć Minty Fresh z odcieniami żółci oraz koralowym. W przypadku stylu vintage najlepszy będzie duet z różowym. W przypadku urządzonego klasycznie mieszkania natomiast odcień będzie się idealnie prezentował na drzwiach wejściowych w połączeniu z białą stolarką.

Źródło: Dunn-Edwards

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA