REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF pomaga szkolić studentów lakiernictwa z Japonii

Firma BASF wspiera młodych adeptów lakiernictwa samochodowego z Japonii. W minione wakacje mogli oni szlifować swoje umiejętności w ramach specjalnego programu w Kelowna w Kanadzie.

BASF studenci Japonia

Uczestnicy programu z własnoręcznie polakierowanymi zderzakami. Fot. arch. BASF

Około 40 studentów z Toyota Technical College (TTCN) w Nagoya w Japonii zostało zaproszonych na cztery tygodnie do Okanagan College, by pod okiem ekspertów szkolić swoje umiejętności lakiernicze. Było to dla nich również cenne kulturowe doświadczenie – mieszkając z kanadyjskimi rodzinami, poznali lepiej miejscowe zwyczaje i szlifowali swój angielski.

BASF służy materiałami i doświadczeniem

BASF był partnerem programu – firma służyła uczestnikom swoimi materiałami marki R-M Onyx wraz z ekspertyzą techniczną. Każdy student otrzymał do pomalowania własny zderzak, który mógł zabrać ze sobą na pamiątkę.

Co roku w programie uczestniczą również reprezentanci BASF, Tim Brilz i Michael Kukura, którzy uczą studentów technik lakierniczych, jakich mogą nie poznać gdzie indziej. To również doskonałe przygotowanie pod kątem rozpoczęcia pracy po studiach. Zajęcia prowadzone przez ekspertów BASF cieszą się ogromną popularnością.

Nowe umiejętności i wymiana kulturalna

Jak komentuje Trista Anger, regionalny manager ds. biznesu w BASF Refinish Canada:

To dla nas wielka radość i zaszczyt, że od kilku lat możemy pracować ze studentami z Toyota Technical College. Ten coroczny program to nie tylko doskonała okazja do szkolenia z dziedziny lakiernictwa, ale również do wymiany kulturalnej i interakcji. Cieszymy się na kolejne lata wspierania programu.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA