REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Interpon Redox – antykorozja na każde warunki

Proces wyboru podkładu antykorozyjnego, dostosowanego do podłoża i warunków środowiskowych, bywa bardzo skomplikowany. Aby go uprościć, AkzoNobel wprowadza linię uniwersalnych podkładów Interpon Redox. Sprawdzą się one wszędzie – od kolejek linowych zakłady chemiczne po ramy okienne.

Interpon Redox podkłady antykorozyjne antykorozja

Fot. arch. AkzoNobel

Inwestorzy wybierający zabezpieczenie antykorozyjne są zmuszeni brać pod uwagę wiele różnych czynników. Materiał, środowisko korozyjne, ryzyko korozji. W przeciwnym wypadku istnieje ryzyko, że system nie zapewni odpowiedniej ochrony.

W ramach swojej marki Interpon AkzoNobel wprowadza na rynek linię produktów, które sprawią, że proces decyzyjny stanie się dużo mniej uciążliwy.

Prostota w dziedzinie ochrony antykorozyjnej

Farby Interpon Redox to uniwersalne podkłady antykorozyjne. Mogą być zastosowane w przypadku każdego rodzaju podłoża, powierzchni i środowiska korozyjnego – od kolejek linowych przez instalacje w zakładach chemicznych i turbiny wiatrowe aż po ramy okienne. Jak mówi Daniela Vlad, dyrektor zarządzający oddziału AkzoNobel Powder Coatings:

Interpon Redox wprowadza prostotę w dziedzinie ochrony antykorozyjnej. Wybór odpowiedniego podkładu, dostosowanego do poziomu zagrożenia korozją może być procesem bardziej złożonym, niż się wydaje. Interpon Redox spełnia wymagania, jakie stawia każde możliwe środowisko, dzięki czemu wybór idealnego systemu powłokowego staje się dużo łatwiejszy.

W Europie już dostępne

Vlad dodaje, że Interpon Redox to odpowiedź AkzoNobel na potrzeby klientów oraz branżowe trendy. Linia jest już dostępna w sprzedaży w Europie. Na rynku azjatyckim i amerykańskim natomiast ma się pojawić w przyszłym roku.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA