a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweantykorozyjne i ogniochronneInterpon Redox – antykorozja na każde warunki

Interpon Redox – antykorozja na każde warunki

Proces wyboru podkładu antykorozyjnego, dostosowanego do podłoża i warunków środowiskowych, bywa bardzo skomplikowany. Aby go uprościć, AkzoNobel wprowadza linię uniwersalnych podkładów Interpon Redox. Sprawdzą się one wszędzie – od kolejek linowych zakłady chemiczne po ramy okienne.

Interpon Redox podkłady antykorozyjne antykorozja

Fot. arch. AkzoNobel

Inwestorzy wybierający zabezpieczenie antykorozyjne są zmuszeni brać pod uwagę wiele różnych czynników. Materiał, środowisko korozyjne, ryzyko korozji. W przeciwnym wypadku istnieje ryzyko, że system nie zapewni odpowiedniej ochrony.

W ramach swojej marki Interpon AkzoNobel wprowadza na rynek linię produktów, które sprawią, że proces decyzyjny stanie się dużo mniej uciążliwy.

Prostota w dziedzinie ochrony antykorozyjnej

Farby Interpon Redox to uniwersalne podkłady antykorozyjne. Mogą być zastosowane w przypadku każdego rodzaju podłoża, powierzchni i środowiska korozyjnego – od kolejek linowych przez instalacje w zakładach chemicznych i turbiny wiatrowe aż po ramy okienne. Jak mówi Daniela Vlad, dyrektor zarządzający oddziału AkzoNobel Powder Coatings:

Interpon Redox wprowadza prostotę w dziedzinie ochrony antykorozyjnej. Wybór odpowiedniego podkładu, dostosowanego do poziomu zagrożenia korozją może być procesem bardziej złożonym, niż się wydaje. Interpon Redox spełnia wymagania, jakie stawia każde możliwe środowisko, dzięki czemu wybór idealnego systemu powłokowego staje się dużo łatwiejszy.

W Europie już dostępne

Vlad dodaje, że Interpon Redox to odpowiedź AkzoNobel na potrzeby klientów oraz branżowe trendy. Linia jest już dostępna w sprzedaży w Europie. Na rynku azjatyckim i amerykańskim natomiast ma się pojawić w przyszłym roku.

Źródło: AkzoNobel