REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Dow Chemical
Dow zwiększa zdolność w zakresie alkoksylacji

Dow zwiększa zdolność w zakresie alkoksylacji (News)

Firma Dow ogłosiła swój plan zwiększenia światowej zdolności swoich zakładów w zakresie alkoksylacji. Powodem jest szybko rosnące zapotrzebowanie na ten proces w rozwijających się i kluczowych dla firmy sektorach.
Nowa silikonowa powłoka konformalna w ofercie Dow

Nowa silikonowa powłoka konformalna w ofercie Dow (News)

W dobie, gdy elektronika jest już niemal wszędzie, powłoki konformalne są niezwykle w cenie. Firma Dow doskonale o tym wie, dlatego wprowadziła właśnie do sprzedaży nową, pod wieloma względami rewolucyjną, tego typu powłokę – DOWSIL™ CC-8030.
Linie produkcji lateksu Dow kupione przez Trinseo

Linie produkcji lateksu Dow kupione przez Trinseo (News)

Firma Trinseo poinformowała, że zakupiła od Dow oddział zajmujący się produkcją lateksu. W jej ręce przeszły wszystkie linie produkcyjne oraz powiązana infrastruktura w Rheinmünster w Niemczech.
Igrzyska Olimpijskie w Tokio z farbami Dow

Igrzyska Olimpijskie w Tokio z farbami Dow (News)

Od Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio dzieli nas już tylko tok. W zabezpieczeniu obiektów sportowych na to wielkie wydarzenie pomogła firma Dow – producent materiałów budowlanych.
DowDuPont dzieli się i ogłasza nowe nazwy firm

DowDuPont dzieli się i ogłasza nowe nazwy firm (News)

Koncern DowDuPont ogłosił nazwy, jakie otrzymają jego oddziały po planowanym podzieleniu firmy na trzy niezależne przedsiębiorstwa. Oddział produktów dla rolnictwa będzie funkcjonował pod nazwą Corteva Agriscience, oddział materiałów – Dow, zaś oddział produktów specjalnych – DuPont.
Powstał koncern DowDuPont

Powstał koncern DowDuPont (News)

Po dwóch latach od ogłoszenia porozumienia firmy Dow Chemical i DuPont dokonały ostatecznego połączenia. W efekcie powstał koncern DowDuPont, na który składają się obecnie trzy wielkie spółki.
Niebieski i zielony – trendy 2016 dla zestresowanych

Niebieski i zielony – trendy 2016 dla zestresowanych (Artykuł)

Po dwóch latach dominacji koloru szarego przyszedł czas na zmianę. Jak twierdzą specjaliści Paint Quality Institute, od przyszłego sezonu modne staną się złamane biele, a także blade błękity i zielenie. To idealna kolorystyka dla zestresowanych i zmęczonych szybkim tempem życia.
Połączenie chemicznych gigantów

Połączenie chemicznych gigantów (News)

Firmy DuPont i Dow Chemical ogłosiły, że ich zarządy doszły do ostatecznego porozumienia w sprawie połączenia obu podmiotów. Powstała korporacja będzie nosiła nazwę DowDuPont.
Strona 1 z 212
 REKLAMA