REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

LERG wśród Największych Firm Podkarpacia

Firma LERG uplasowała się na 17 miejscu zestawienia Złota Setka Największych Firm Podkarpacia. Jest to jak do tej pory jej najlepszy wynik w rankingu, którego tegoroczna edycja jest już siódmą z kolei.

LERG

Fot. arch. LERG

LERG to producent żywic syntetycznych do wykorzystania w przemyśle, w tym także linii Estroftale® – żywic alkidowych modyfikowanych olejami roślinnymi, stosowanych jako spoiwa farb i lakierów. Firma dynamicznie się rozwija, czego dowodem jest z roku na rok coraz lepsza pozycja w rankingu Złota Setka.

Zestawienie opracowane zostało przez specjalistów rzeszowskiej Wyższej Szkoły Zarządzania oraz Małopolskiego Instytutu Gospodarczego, którzy pod uwagę brali takie kryteria jak przychody ze sprzedaży, dynamika rozwoju, eksport czy wielkość zatrudnienia. Gala finałowa odbyła się 25 czerwca w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie.

Źródło: LERG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA