REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Łagodne przejście dzięki żywicy Profix Blender CP 998

Profix oferuje nową żywicę do cieniowania Blender CP 998. Pozwala ona na uzyskanie doskonałego przejścia między kolorem stosowanego przy naprawie lakieru bazowego a odcieniem starej powłoki lakierniczej na elementach sąsiednich.

żywica Profix Blender CP 998

Fot. arch. Multichem / Profix

Żywica powstała z myślą o miejscowych poprawkach lakierniczych. Gwarantuje ona, że nie powstaną „chmurki” na granicy przejścia między kolorem wykorzystanego lakieru bazowego Kar-Bon a odcieniem starego lakieru na elementach sąsiednich. W efekcie różnica odcieni jest praktycznie niezauważalna.

Produkt jest natychmiast gotowy do użycia, dzięki czemu prace renowacyjne przebiegają dużo sprawniej i szybciej. Po nałożeniu żywicy nakłada się metodą „mokre na mokre” warstwę cieniowanego lakieru bazowego CP 99 Premium.

Źródło: Multichem

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA