a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiRekomendowany Wykonawca Flügger 2017 w tę sobotę!

Rekomendowany Wykonawca Flügger 2017 w tę sobotę!

Blisko 300 osób z branży wykończeniowo-budowlanej spotka się w jednym miejscu w jeden wieczór – podczas organizowanej przez firmę Flügger gali Rekomendowany Wykonawca Flügger.

Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger

Statuetki na gali Rekomendowany Wykonawca Flügger 2016. Fot. arch. Flügger

11 marca br. do hotelu Narvil Conference & Spa pod Warszawą przyjedzie ponad 150 firm z całej Polski, by wspólnie podsumować kolejny rok współpracy z marką Flügger. Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger to coroczne wydarzenie organizowane w celu wyróżnienia najlepszych firm z branży remontowo-budowlanej, które na co dzień korzystają z produktów marki. W tym roku, po raz czwarty, zostaną wręczone statuetki oraz dyplomy, będące dowodem rzetelności oraz profesjonalizmu wyróżnionych firm. Jak mówi Małgorzata Undziłło, Country Manager, Flügger:

farby flugger logoJest mi niezmiernie miło, ponieważ w najbliższą sobotę kolejne 40 firm otrzyma prestiżowy tytuł Rekomendowany Wykonawca Flügger. To będzie z pewnością udana impreza – weźmie w niej udział 300 zaproszonych gości, dla których przygotowaliśmy moc atrakcji.

Flügger to skandynawski producent kompletnego asortymentu do wykończenia powierzchni, posiadający sieć własnych sklepów pod nazwą Flügger farby. Oferuje farby do ścian, sufitów, na elewację, produkty do ochrony drewna, masy szpachlowe, narzędzia malarskie, a także szeroki wybór tapet o unikalnym i ponadczasowych wzornictwie. Flügger kładzie również nacisk na podnoszenie kwalifikacji wykonawców poprzez szkolenia, pokazy i testy produktów. Partnerom biznesowym zapewnia atrakcyjne warunki współpracy, gwarancję profesjonalnego doradztwa oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger

Zeszłoroczna gala. Fot. arch. Flügger