a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiKrahn Chemie dystrybutorem PPG w Polsce

Krahn Chemie dystrybutorem PPG w Polsce

Od 1 stycznia 2017 firma Krahn Chemie została oficjalnym dystrybutorem produktów PPG na bazie krzemionki w Polsce. Jest to rozszerzenie wieloletniej współpracy koncernu z Krahn Chemie we Włoszech.

Krahn Chemie PPG

Fot. arch. PPG

Jarosław Rogaliński, dyrektor zarządzający Krahn Chemie Polska, wyraził radość z rozszerzenia oferty dla polskiego przemysłu powłok i gum o produkty PPG. Jako jeden z czołowych graczy na rynku PPG oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów na bazie strąconej krzemionki.

Pietro Carini, pododdział Krahn Chemie, jest od wielu lat partnerem sprzedaży i marketingu PPG we Włoszech. Jak wyjaśnia Adam Riley, Inżynier Sprzedaży na oddział EMEA PPG, opierając się na dobrych doświadczeniach z tej współpracy, zarząd postanowił spróbować podobnego modelu sprzedaży na kolejnym rynku – w Polsce.

Oferta PPG skierowana za pośrednictwem Krahn Chemie do polskich klientów to głównie produkty na bazie syntetycznej, amorficznej krzemionki strąconej. Są to między innymi wypełniacze i środki zagęszczające Hi-Sil oraz dodatki z linii Lo-Vel – środki zmniejszające połysk produktów takich jak powłoki, farby, lakiery i tusze.

Źródło: european-coatings.com