REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Krahn Chemie dystrybutorem PPG w Polsce

Od 1 stycznia 2017 firma Krahn Chemie została oficjalnym dystrybutorem produktów PPG na bazie krzemionki w Polsce. Jest to rozszerzenie wieloletniej współpracy koncernu z Krahn Chemie we Włoszech.

Krahn Chemie PPG

Fot. arch. PPG

Jarosław Rogaliński, dyrektor zarządzający Krahn Chemie Polska, wyraził radość z rozszerzenia oferty dla polskiego przemysłu powłok i gum o produkty PPG. Jako jeden z czołowych graczy na rynku PPG oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów na bazie strąconej krzemionki.

Pietro Carini, pododdział Krahn Chemie, jest od wielu lat partnerem sprzedaży i marketingu PPG we Włoszech. Jak wyjaśnia Adam Riley, Inżynier Sprzedaży na oddział EMEA PPG, opierając się na dobrych doświadczeniach z tej współpracy, zarząd postanowił spróbować podobnego modelu sprzedaży na kolejnym rynku – w Polsce.

Oferta PPG skierowana za pośrednictwem Krahn Chemie do polskich klientów to głównie produkty na bazie syntetycznej, amorficznej krzemionki strąconej. Są to między innymi wypełniacze i środki zagęszczające Hi-Sil oraz dodatki z linii Lo-Vel – środki zmniejszające połysk produktów takich jak powłoki, farby, lakiery i tusze.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA