REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konkurs Kolorowe Boiska 2014 – wyniki!

Kolejna edycja konkursu „Kolorowe Boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga” Śnieżki rozstrzygnięta! W szranki stanęło ponad sto kolorowych projektów, które zachwyciły jury kreatywnością i zaangażowaniem uczniów.

Kolorowe Boiska

Szkoła Podstawowa w Starych Zawadach – radość Grona Pedagogicznego ze zwycięstwa. Fot. arch. Śnieżka

W tym roku formuła konkursu zmieniła się i zamiast kolorowych makiet uczestnicy mieli własnoręcznie nakręcić klip pod hasłem „Kolorowo i sportowo”. Spośród 14 prac wyłonionych przez głosowanie internautów jury wybrało trzy najlepsze projekty. Pod uwagę brano pomysł, estetykę i jakość wykonania, spójność z tematem oraz zaangażowanie uczniów. Nadesłane klipy mile zaskoczyły jury – widać było, że udział w konkursie to dla uczestników nie tylko rywalizacja, ale i świetna zabawa.

Podium prezentuje się następująco (po kliknięciu – przejście na stronę szkoły na www.koloroweboiska.pl z nagrodzonym wideoklipem):

1. miejscePubliczna Szkoła Podstawowa w Starych Zawadach (woj. mazowieckie)
2. miejsceSzkoła Podstawowa w Grabienicach (woj. wielkopolskie)
3. miejsceSzkoła Podstawowa w Czechówce (woj. małopolskie)

Zwycięska szkoła nagrodzona zostanie boiskiem wykonanym przez Tamex Obiekty Sportowe, z którego uczniowie będą mogli korzystać już we wrześniu. Również zdobywcy pozostałych miejsc na podium nie odeszli z pustymi rękami – 2. miejsce nagrodzono zestawami sportowymi, farbami Śnieżka i sumą 6000 zł na organizację zajęć pozalekcyjnych, zaś 3. miejsce – zestawami sportowymi i farbami Śnieżka. Farby trafiły także do pozostałych 11 szkół z etapu finałowego.

Ponieważ jednak wiele projektów spoza finałowej czternastki przykuło również uwagę jury, organizator postanowił przyznać cztery wyróżnienia. Zestaw farb Śnieżka i plecaki dla uczniów powędrowały do Szkoły Podstawowej w Klonowie (woj. kujawsko-pomorskie), Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lelowie (woj. śląskie), Szkoły Podstawowej w Kunowie (woj. wielkopolskie) oraz Szkoły Podstawowej w Leżajsku (woj. podkarpackie). Nagrodę Specjalną – zestaw strojów sportowych – otrzymał natomiast Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu (woj. pomorskie).

Wszystkie zgłoszone klipy obejrzeć można na stronie konkursu lub na kanale Kolorowe Boiska na stronie YouTube.

Gratulujemy!

Uczniowie i nauczyciele zwycięskiej szkoły. Fot. arch. Śnieżka

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA