a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbBez kategoriiKonkurs fotograficzny A Magazine 2013

Konkurs fotograficzny A Magazine 2013

Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu fotograficznego A Magazine, magazynu wydawanego przez koncern AkzoNobel. Nagrodą jest tygodniowa sesja safari w Narodowym Parku Yellowstone.

A Magazine

Fot. arch. AkzoNobel

Tematem przewodnim tegorocznego konkursu jest Środowisko. Zadaniem uczestników jest wyrazić to pojęcie – jakkolwiek je rozumieją – w formie zdjęcia. Nie ma znaczenia, czy fotografia przedstawiać będzie urokliwy pejzaż, obraz dzikiej natury, czy utrzymany będzie w stylu reportażowym, czy prezentować będzie efektowną abstrakcję – dla sędziów liczą się emocje oraz historia, jaka kryje się za konkursową pracą.

W jury zasiądą sławny fotograf Chris Weston, David Lichtneker z A Magazine oraz dyrektor Art & Design Claire Jean Engelmann. Liczą oni na powtórzenie sytuacji z poprzedniego roku, kiedy to na konkurs nadesłanych zostało wiele niezwykłych prac i konkurencja była naprawdę duża.

Swoje zdjęcia przesyłać można do 31 października 2013. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w listopadzie. Safari w parku Yellowstone, przewidziane jako główna nagroda, odbędzie się natomiast w dniach 12-19 stycznia 2014.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie A Magazine. Warto również śledzić profil AkzoNobel na Facebooku, gdzie publikowane są najświeższe informacje związane z konkursem.

Źródło: A Magazine