REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konferencja KOROZJA 2014 już w listopadzie!

W dniach 18-21 listopada 2014 Politechnika Śląska zaprasza wszystkich zainteresowanych do Gliwic, na Międzynarodową Konferencję Naukową KOROZJA 2014.

Korozja 2014Konferencja KOROZJA 2014 jest kontynuacją cyklu organizowanych co trzy lata spotkań środowiska zajmującego się z problemem korozji. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń, zapoznania się z najnowszymi zdobyczami technologicznymi i nawiązania cennych kontaktów.

Tematyka zaplanowanych wystąpień obejmuje między innymi korozję atmosferyczną, wysokotemperaturową, wodorową, wywołaną CO2, tribologiczną, mikrobiologiczną i korozję w wodzie morskiej. Poruszone zostaną zagadnienia mechanizmów korozyjnych oraz ochrony przed korozją. Prócz tego przewidziano specjalną sesję „Spotkanie nauki z przemysłem”.

Konferencja odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej. Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

Źródło: corrosion2014.polsl.pl

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA