a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

Kolorowy Mundial w twoim domu!

Mundial trwa w najlepsze, a wraz z nim szaleństwo barw! Śnieżka proponuje przenieść jego radosną kolorystykę w swoje najbliższe otoczenie.

Mundial

Fot. arch. Śnieżka

Sportowa pasja, energia, radość, poczucie wspólnoty i jedności – to wszystko niosą ze sobą kolory Mundialu. Czerwień Hiszpanów pobudza i motywuje do działania, brazylijski żółty wprawia w wesoły nastrój, podobnie jak pomarańczowy Holendrów, zaś biel na strojach reprezentacji niemieckiej uspokaja i przywraca równowagę. Wykorzystaj działanie kolorów i stwórz w swoim wnętrzu nastrój, jakiego potrzebujesz – radzi Śnieżka.

Ciepłe odcienie takie jak „Słoneczny Blask” czy „Zachodzące Słońce” z kolekcji Śnieżka Barwy Natury wprowadzą odrobinę optymizmu i radości do twojego salonu czy jadalni. Kojące zielenie i błękity, na przykład „Zielona Herbata”, „Chabrowa Polana” czy „Zielona Mila” pomogą ci się zrelaksować, ale i stworzą świetny klimat do pracy. Natomiast „Żywioł Młodości” to propozycja dla tych, którzy potrzebują energetycznego kopa w mundialowym stylu.

Daj się porwać kolorom Mundialu!

Fot. arch. Śnieżka

Źródło: Śnieżka