REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Aqua-Colora – żywy kolor i naturalne piękno drewna

Przyszłością farb do mebli jest połączenie naturalności i bogactwa kolorystycznego. Świadoma tego specjalistka Adler Jutta Libowitzky opracowała nowy system bejc wodnych do drewna, który łączy te dwa na pozór sprzeczne żywioły.

Aqua-Colora

Jutta Libowitzky prezentuje kolory bejc Aqua-Colora. Także na szyi. Fot. arch. Adler

Żywe kolory w przemyśle meblarskim to coraz silniejszy trend, nie tylko w szkołach i przedszkolach. Odchodzimy od nudnych szarości i brązów, a nasze wnętrza nabierają barw. Farby w intensywnych odcieniach o wysokim połysku prezentują się jednak sztucznie, zwłaszcza gdy zależy nam na podkreśleniu naturalnego piękna drewna.

W takich przypadkach system Aqua-Colora opracowany przez Juttę Libowitzky sprawdzi się idealnie. Zaproponowane przez nią bejce są bowiem półprzezroczyste i podkreślają rysunek słojów drewna. „Dwa w jednym – naturalne piękno drewna i wyraziste, mocne kolory” – podsumowuje radośnie Libowitzky.

System miał już swój debiut – wykorzystano go w serii mebli „MAK-stool” zaprojektowanej przez studio EOOS i wyprodukowanej przez Hussl Sitzmöbel. Drewno jesionowe pokryte bejcą Aqua-Colora i ochronną powłoką Adler PUR-Antiscratch prezentuje się niezwykle efektownie.

Jutta Libowitzky ma nadzieję, że jej bejce mocno namieszają w branży meblarskiej. W swój projekt włożyła dużo serca, o czym najlepiej świadczy naszyjnik królujący ostatnio na jej szyi – to drewniane korale pokryte bejcą Aqua-Colora w różnych kolorach!

Seria jest już dostępna w sprzedaży od maja we wszystkich kolorach systemu RAL.

Źródło: Adler

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA