a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiKolorowe Boiska – ósme boisko już otwarte!

Kolorowe Boiska – ósme boisko już otwarte!

Uczniowie szkoły podstawowej w Starych Zawadach mogą się już cieszyć nowym boiskiem! 19 września odbyło się uroczyste otwarcie obiektu – głównej nagrody w ósmej edycji konkursu „Kolorowe boiska... czyli szkolna pierwsza liga”.

Kolorowe Boiska

Dyrektor zwycięskiej szkoły, pani Barbara Deleska, przecina symboliczną wstęgę w trakcie otwarcia boiska.
Fot. arch. Śnieżka

Jest się z czego cieszyć! Przy Szkole Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Starych Zawadach stanęło nowoczesne, ogrodzone boisko o syntetycznej nawierzchni wyposażone w sprzęt do piłki nożnej, ręcznej, siatkówki i koszykówki. Budowa obiektu trwała półtora miesiąca – rozpoczęła się 1 sierpnia, a oficjalne otwarcie miało miejsce w ubiegłym tygodniu, 19 września.

W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice i nauczyciele, a także reprezentanci Gminy oraz firmy Śnieżka. Uczniowie przygotowali na tę okazję specjalny program artystyczny, w ramach którego odtworzyli choreografię, która przyniosła im zwycięstwo w konkursie. Po występie przyszedł czas na pyszny tort oraz inauguracyjną grę na boisku – gość specjalny, drużyna piłki nożnej kobiet z Radomia, przeprowadziła pokazowy trening z nauką strzelania bramek.

W tym roku zmieniła się formuła konkursu – zamiast prac plastycznych, jakie do tej pory mieli przygotować uczestnicy, w tej edycji należało nakręcić wideoklip pod hasłem „Kolorowo i sportowo”. Spośród prac, które uzyskały najwięcej głosów internautów, jury wybrało klip, który najbardziej zachwycił ich pomysłem i wykonaniem – projekt uczniów ze Starych Zawad.

Zwycięskiej szkole gratulujemy, a pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu. Kto wie, do kogo powędruje dziewiąte już boisko…

Źródło: Śnieżka, fotografie: Śnieżka