a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneKolorowe Boiska – dziewiąte boisko gotowe!

Kolorowe Boiska – dziewiąte boisko gotowe!

10 września w Barłominie otwarte zostało kolejne boisko wybudowane w ramach akcji Śnieżki „Kolorowe Boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga”. To nagroda za najbardziej kreatywny klip w konwencji LipDub, nakręcony przez uczniów.

Kolorowe Boiska

Fot. arch. Śnieżka

Wyniki tegorocznej edycji konkursu ogłoszono w czerwcu. Później uczniom ze zwycięskiej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Barłominie pozostało już tylko cierpliwie poczekać, aż boisko powstanie i będzie gotowe do użytku. Prace budowlane przeprowadziła firma Tamex.

Oficjalne otwarcie odbyło się 10 września. Towarzyszył mu program artystyczny – uczniowie odtworzyli zwycięski LipDub, a także odegrali krótkie przedstawienie związane z hasłem przewodnim tegorocznej edycji konkursu – „Kolory inspirują”. Następnie odegrano na boisku inauguracyjny mecz między uczniami a ich rodzicami.

To już dziewiąte boisko wybudowane w ramach akcji Śnieżki. Co roku firma nagradza uczniów szkół w małych miejscowościach, którzy wykazują się niezwykłą pomysłowością i zaangażowaniem w ramach konkursu „Kolorowe Boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”.

Źródło: Śnieżka