a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneKolor Roku 2024 już dostępny w wersji cyfrowej

Kolor Roku 2024 już dostępny w wersji cyfrowej

Najgorętszy kolor nadchodzącego sezonu już do dyspozycji w wersji cyfrowej! Firmy X-Rite i Pantone ogłosiły, że Peach Fuzz jest do dyspozycji producentów w ekosystemie PantoneLIVE.

Fot. arch. Pantone

Firmy X-Rite oraz Pantone ogłosiły, że oficjalna wartość odcienia dla Koloru Roku 2024 Pantone – Peach Fuzz – jest już dostępna w cyfrowym ekosystemie kolorystycznym PantoneLIVE. Oznacza to, że producenci dóbr konsumenckich mogą już w łatwy sposób wykorzystać PANTONE 13-1023 Peach Fuzz w swoich projektach.

Kolor Roku 2024 Pantone prezentowaliśmy szerzej w naszym materiale. Jak komentuje Laurie Pressman, wiceprezeska Pantone Color Institute:

Przykuwający wzrok i budzący pozytywne emocje Peach Fuzz to ciepły brzoskwiniowy odcień inspirujący nas do tego, by pragnąć więcej, sięgać po więcej. Reprezentuje sobą nowe, świeże podejście do miękkości – otula nas, pobudza zmysły i tworzy wrażenie troskliwej obecności.

Jak z kolei podkreśla Matthew Adby, dyrektor ds. zarządzania produktem w X-Rite, digitalizacja koloru pozwala producentom dóbr konsumenckich skrócić czas produkcji o połowę. Mając do dyspozycji wartość odcienia w PantoneLIVE, mogą oni natychmiast przystąpić do projektowania tkanin, farb i powłok oraz tworzyw sztucznych w odcieniu Peach Fuzz.

Źródło: coatingsworld.com