REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolor Roku 2020 Diamond Vogel: miękkie złoto

Według Diamond Vogel rok 2020 będzie złoty! Kolorem Roku 2020 firmy został odcień Silence is Golden – ciepły, złocisty odcień, przywodzący na myśl komfort domowego zacisza.

Kolor Roku 2020 Diamond Vogel

Fot. arch. Diamond Vogel

Kolor Roku 2020 Diamond Vogel doskonale współgra z innymi kolorami, zarówno ciepłymi, jak i chłodnymi. To kolor-kameleon – dzięki swej elegancji i majestatyczności może być gwiazdą wystroju, ale potrafi również doskonale wtopić się w tło. Jak mówi Sandy Agar-Studelska, manager ds. marketingu w Diamond Vogel:

Diamond Vogel Kolor Roku 2020

Fot. arch. Diamond Vogel

Silence is Golden symbolizuje siłę, współczucie i odwagę. Ten miękki odcień złota to idealna opcja dla pełnego życia domu, by stworzyć w nim wyciszające, ale i stymulujące środowisko.

Nowe palety: spokój u kresu dnia

Firma ogłosiła wybrany Kolor Roku 2020 w nowym raporcie trendów kolorystycznych „Unifying Your Path”, w którym znalazły się również proponowane palety na nowy sezon. Cztery zestawy – łącznie 20 odcieni – to świetne źródło inspiracji. Jak komentuje Sandy Agar-Studelska:

Podstawą naszych palet są kolory przywołujące dobre wspomnienia, delikatne odcienie przynoszące wytchnienie u kresu dnia lub, przeciwnie – żywe barwy motywujące nas do działania i pokonywania przeszkód. W zależności od tego, co do kogo najbardziej przemawia, każdy znajdzie coś dla siebie.

Eleganckie kontrasty, zderzenia stylów

Kolor Roku 2020 Diamond Vogel

Fot. arch. Diamond Vogel

Cztery nowe palety Diamond Vogel zostały nazwane Quiet Time, Pathway, Homespun oraz Group Hug. Pierwsza jest zdominowana przez pastelowe odcienie błękitu i zieleni, druga łączy kontrastowe, ale stonowane odcienie, trzecia tworzy stylową mieszankę nowoczesności i vintage, zaś czwarta, oparta na kolorach ziemi, pomaga stworzyć przytulne wnętrze i zbudować poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkie nowe zestawy zaprezentowane zostały na stronie Diamond Vogel, wraz z przykładowymi aranżacjami wnętrz.

Źródło: pcimag.com, diamondvogel.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA